fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: Гага

ФОТО | Лејди Гага во улога на „црната вдовица“ на Маурицио...

0
Поп – ѕвездата Лејди Гага деновиве беше фотографирана низ улиците во Рим во непрепознатливо издание. Покрај тоа што ја променила бојата на...

Потресна исповед на Лејди Гага: За малку ќе изгубев член од...

0
Поп – ѕвездата Лејди Гага сподели една потресна исповед за списанието „People“, наведувајќи дека за малку ќе ја изгубела близок член...

Лејди Гага конечно ја пронајде среќата во љубовта

0
Пејачката и актерка Лејди Гага е во среќна врска со бизнисменот Мајкл Полански, а по една година признава дека е среќна и...

Лејди Гага ја отпеа химната на инаугурацијата на Џо Бајден –...

0
Лејди Гага ја отпеа американската химна на инаугурацијата на Џо Бајден, 46-от претседател на САД. Реакциите на нејзината изведба веќе ги преплавија...

Лејди Гага и Џенифер Лопез ќе настапат на инаугурацијата на Бајден,...

0
Лејди Гага ќе ја пее химната на инаугурацијата на Џо Бајден и Камала Харис, која ќе се случи на 20 јануари, пренесуваат светските...

Лејди Гага го обележа Трамп и неговите приврзаници: „Ова е тероризам“

0
Поп – ѕвездата Лејди Гага го прекина молкот на социјалните мрежи, а се огласи доцна синоќа по повод упадот на приврзаниците на...

ФОТО: Лејди Гага со топлес фотографии во новата заводлива кампања за...

0
Лејди Гага позираше топлес за новата, заводлива кампања за својата линија за козметика „HAUS Laboratories“, воодушевувајќи ги обожавателите низ целиот свет. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави