fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Вршителот

Британската варијанта на коронавирусот потврдена и во Косово

0
Вршителот на должноста министер за здравство на Косово, Арменд Земај објави дека во земјата се потврдени случаи на лица заразени од новата, таканаречена...

Цакај во посета на Музејот на албанската азбука во Битола: Предадовме...

0
Вршителот на должноста министер за Европа и надворешни работи на Албанија, Гент Цакај, денеска престојуваше во официјална посета на „Музејот на албанската...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави