fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: вреди

Редок камен со необична сличност со „Cookie Monster“ со вредност од...

0
Геолошкото откритие може да вреди околу 10.000 американски долари, откако се покажа дека внатрешноста на парче вулканска карпа изгледа како „Cookie Master“...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави