fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: врева

Британија ги промени законите, „заклучувањето“ може да се продолжува до 17...

0
Британската влада ги смени законите за заклучување без многу врева, што го олесни донесувањето одлуки за затворање...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави