fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Враќањето

Захариева: Не се раскинати врските меѓу Скопје и Белград

0
Враќањето на српскиот јазик во училиштата во РС Македонија ги негира тврдењата дека се раскинати врските со...

Чави за два месеца ќе се врати во Барселона

0
Враќањето на Чави Ернандез во Барселона ќе се случи пред април. Четириесетгодишниот фудбалски стручњак во моментов е главен тренер на катарскиот клуб Ал-Сад....

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави