fbpx
20 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Ворнер

ВИДЕО: Првиот трејлер за холивудскиот спектакл „Годзила против Конг“

0
Филмската компанија Ворнер Брос го објави првиот трејлер за продолжението на двата светски популарни научнофантастични филмски серијали за легендарните џиновски чудовишта Годзила...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
34 %
2.6kmh
0 %
саб
18 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
15 °

Последни објави