fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: водството

ВИДЕО: Лукаку како брз воз, дефанзивецот на Лацио без сила

0
Ромелу Лукаку е најзаслужен за водството од 3:1 на Интер против Лацио. Тој е стрелец на два...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави