fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: водечки

Директорот на „Модерна“ вели дека светот ќе мора да живее со...

0
Многу водечки здравствени експерти сметаат дека постои голема веројатност оти Ковид-19 ќе стане ендемска болест, односно дека ќе биде трајно присутна, но веројатно...

САД: Демократите и Републиканците се договорија за економската помош

0
Претставниците на двете водечки партии во САД, Демократската и Републиканската, постигнаа договор за усвојување пакет економска помош во износ од речиси илјада...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави