fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: вода

(ВИДЕО) Путин се нурна во ледената вода на Богојавление!

0
FOTO: Sputnik Рускиот претседател Владимир Путин нурна во ледената вода во московскиот регион по повод...

Без вода околу три илјади жители на општина Росоман поради дефект...

0
Без вода за пиење останаа утринава околу три илјади жители на општина Росоман, поради дефект на водоводна линија. Директорот на Јавното претпријатие за комунални дејности...

Дали минералната вода може да ја земни обичната?

0
Луѓето кои обожаваат газирана вода, како што честопати се нарекува во секојдневниот јазик, како бројни предности на опцијата со меурчиња во однос...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави