fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: внесувате

Дневен хороскоп за 12 февруари: Денот носи многу топлина во љубовта

0
ОвенОптимисти сте, расположени и внесувате позитива во животот на сите околу вас. Наполнете ги батериите со прошетки во природа. Ќе воспоставите ред на...

Што да се напиете утре, по денови обилни празнични ручеци и...

0
Сите докотори советуваат да внесувате најмалку два литра течности дневно. Но, одделни пијалоци освен што го хидрираат организмот, благопријатно влијаат на организмот и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави