fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: владеачката

Граѓаните ќе почекаат за откуп на стажот

0
Предизборното ветување на владеачката СДСМ за откуп на стажот за пензионирање ќе почека уште неколку години. Ресорната...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави