fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: вклучително

Петмина, вклучително и четворица лекари, убиени во бомбашки напад во Кабул

0
Најмалку пет лица, вклучително и четворица лекари, загинаа денеска во експлозија на бомба, поставена покрај пат во Кабул. Не...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави