fbpx
4 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Витамини

Мали трикови во кујната: Спречете го потемнувањето на јаболката

0
Јаболката се преполни со витамини и сок, а често се една од најважните состојки во десертите. Кои и да ги користите –...

Овие витамини го одржуваат младешкиот изглед и убавината на косата и...

0
Витамини се неопходни за една личност да одржува нормален живот. Тие ги регулираат сите процеси во телото, одговорни се за правилно функционирање на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави