fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Вилијамс

ВИДЕО: Легендарната Серена Вилијамс не можеше да ги сопре солзите

0
Серена Вилијамс загуби во полуфиналето на Австралија Опен од Наоми Осака. По мечот одржа емотивна прес конференција...

Уапсена жената која го украла лаптоп компјутерот на Ненси Пелоси

0
Американската полиција ја уапси Рајли Џун Вилијамс (22) под сомнение дека украла лаптоп од канцеларијата на демократот...

16 знаци дека сте ментално здрава личност

0
Познатата американска психоаналитичарка Ненси Вилијамс дефинираше знаци на ментално здрава личност. 1. Способност да сака – да сакате личност и да ја...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави