таг: вени

Ви требаат само две состојки: Направете го овој ефикасен домашен лек...

0
Од проширените вени не страдаат само повозрасните лица. Поради претераното седење на работа и во домот, отекувањето и проширувањето на вените е честа...

Српски хирург предупредува: Кремите против проширени вени не помагаат, може да...

0
Проширените вени се чест проблем што најчесто ги погодува жените. Овие проблеми на многумина им го расипуваат летото, бидејќи истите се влошуваат...