fbpx

таг: брачен

ФОТО: Двајца британци си дале отказ од работа, го испишале синот...

0
Млад брачен пар од Велика Британија Џеј и Клои Хамонд продале сè што поседувале, си дале отказ од работа, го отпишале нивниот...