таг: Боно

(ВИДЕО) Боно и „Ју-ту“ му оддадоа почит на Навални

0
Предводникот на ирската поп-рок група „Ју-ту“ – Боно го скандираше името на Алексеј Навални со публиката на концертот во Лас Вегас, САД. ...