таг: болна

Кан ги смирува фановите на Баерн: Не сме луди да го...

0
Баерн Минхен вчера доживеа болна елиминација во Лигата на шампионите, што е дополнителен шок и за фановите...

Агуеро го воодушевил цело раководство на Барселона со одлуката за својата...

0
Серхио Кун Агуеро на болна и емотивна прес-конференција стави крај на својата играчка кариера, обраќање при кое не пропушти да посвети само пофални...