fbpx

таг: било

Ракот да научите да ги контролира стравовите, Лавот да очекува нежност...

0
ОВЕН Најдобро би било да завршите поголемиот дел од новата работа во текот на утрото. Тогаш аспектите се поповолни за вас....

Девицата да се почести со некое задоволство, Овенот да донесе конечна...

0
ОВЕН Избегнувајте какво било форсирање на деловни промени бидејќи денес не е добар ден за вас. Размислувате за прекин на врската и...

СРЕДСТВАТА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА БАЊАТА МОЖАТ ДА БИДАТ СМРТОНОСНИ: Мешањето предизвикува...

0
Кога користите која било опасна хемикалија, прво прочитајте ги основните информации за нејзините опасности. Повеќето луѓе се трујат во сопственото домаќинство, а главниот...

Дефиниција за несебичност – Меси можеше и до хет-трик, но го...

0
Постигнувањето на голови никогаш не било врвен приоритет во играта на Лео Меси, а аргентинскиот генијалец ја потврди својата несебичност и на дуелот...

ТРАГЕДИЈА: Почина 4-годишно девојче во прегреан автомобил

0
Телото на 4-годишно девојче било пронајдено во автомобил во двор на куќа во Доња Пискавица, село Драгичевиќ, јавуваат локалните медиуми. Според медиумите,...

Дневен хороскоп за 4 јуни: Вашиот позитивен став пред другите ќе...

0
Овен Не би било лошо на саканата личност да ѝ дадете нешто за што долго време мечтае. Вие сте вистински експерт за...

Најоспоруваниот филм „365 дена“ на „Нетфликс“ ќе добие нови два дела

0
Не знаеме дали тоа било намерата, но филмот „365 дена“ од оргиналната продукција на „Нетфликс“, прерасна во еден од најконтроверзните на денешницата....

Германија е категорично против какви било поместувања на границите на Балканот

0
Германија е категорично против какви било поместувања на границите, изјави денеска во Берлин германскиот министер за надворешни работи Хајко Мас на заедничката прес-конференција...

Дневен хороскоп за 26 март: Ве очекуваат важни промени!

0
Овен Доколку на кој било начин во деловното поле сте поврзани со трговијата, можете да очекувате успех во деловните потфати, а тој...

Лавров: Идејата за воведување на корона пасош во ЕУ е во...

0
Воведувањето ковид пасоши на територијата на Европската унија би било спротивно на принципот на доброволна вакцинација, изјави...