таг: бесни

Австралискиот премиер објавил СМС пораки што му ги праќал Макрон, Париз...

0
Француските политичари се бесни на одлуката на австралискиот премиер Скот Морисон да објави приватни текстуални пораки што ги разменил со францускиот...