таг: „апсолутно“

Мицотакис убеден дека фон дер Лајен повторно ќе биде избрана за...

0
Апсолутно сум убеден дека Урсула фон дер Лајен ќе продолжи како претседателка на Комисијата. Таа е нашиот главен кандидат, а ние сме убедливо...

Абазовиќ: Утре ќе имам средба со Курти, спремни сме да помогнеме

0
„Апсолутно, утре наутро ќе имаме средба со премиерот Курти, вие го знаете ставот...

Претседателката на ЕК подготвена да прими вакцина од АстраЗенека

0
Претседателката на Европската комисија (ЕК) Урсула фон дер Лајен „апсолутно“ ќе ја прими вакцината од „АстраЗенека“. Ова...