fbpx
26.8 C
Skopje
петок, август 6, 2021

таг: Актерката

Снежана Савиќ во улога на Јованка Броз: Има многу нераскажани приказни...

0
Актерката која го толкува ликот на првата дама на Југославија вели дека има многу нераскажани приказни за неа што ќе бидат откриени...

Шерон Стоун: Имав абортус на 18 години, страшно е што сè...

0
Актерката Шерон Стоун раскажа за своето трауматично искуство со абортусот кој го имала на 18 години… Актерката Шерон Стоун...

Емили Блант не сака нејзините ќерки да станат актерки: Боже чувај...

0
Актерката Емили Блант позната по улогата на Мери Попинс е во брак со ѕвездата од култната серија „The Office“, актерот Џон Кразински....

ФОТО: Поранешниот сопруг на Рис Витерспун, Рајан Филипе шармира на социјалните...

0
Поранешниот сопруг на актерката Рис Витерспун, Рајан Филипе можеби не го гледаме често во јавноста во последните неколку години, но затоа неговите...

ВИДЕО: За време на говорот на Скарлет Јохансон на доделувањето на...

0
Актерката Скарлет Јохансон е една од победниците на доделувањето на „MTV Movie & TV“ наградите. Додека го држеше својот победнички говор, нејзиниот...

Лили Џејмс како вистинска двојничка на Памела Андерсон во познатиот црвен...

0
Актерката Лили Џејмс ја игра улогата на Памела Андерсон во серијата „Pam and Tommy“, а Себастијан Стен го игра нејзиниот поранешен сопруг...

ФОТО | Се вакцинираше актерката Џенифер Анистон: Јас сум привилегирана

0
Актерката Џенифер Анистон на својот инстаграм – профил објави дека се вакцинирала против коронавирусот и дека се чувствува фантастично откако ја примила...

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша...

0
Кортни Кокс, актерката која е најпозната по улогата на Моника во серијата „Пријатели“ има нова цимерка. Имено, славната водителка Елен Деџенерис откри...

Џенифер Гарнер нема ништо против Бен Афлек да се врати кај...

0
На актерката Џенифер Гарнер наводно не ѝ пречело Џенифер Лопез и Бен Афлек да бидат повторно заедно. Според извор на...

Џенифер Лопез и Бен Афлек: Дали старата љубов повторно се разгорува?

0
Актерката и пејачка Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек неодамна беа забележани како поминуваат време заедно во Лос Анџелес, пишува „Page...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
41 %
0kmh
90 %
пет
33 °
саб
36 °
нед
40 °
пон
42 °
вто
36 °

Последни објави