fbpx

таг: „Автокоманда“

Металург ја брка првата победа во Лига Европа

0
Екипата од „Автокоманда“ овој месец води т.н. „маратон“ од натпревари, а последниот го имаше пред два дена во салата „Јане Сандански“ каде...