Српската глумица Лидија Вукичевиќ ужива во зимската идила на Јахорина, опуштајќи се во пријатната атмосфера покрај базенот.

На Инстаграм објави низа фотографии на кои позира во едноделен костим за капење и повторно, поради одличниот изглед во шестата деценија од животот доби многу комплименти.

Instagram