Пејачката Цеца Ражнатовиќ уште еднаш ја воодушеви нејзината армија од фанови.

Instagram

За потребите на  едиторијал фолк ѕвездата позираше како вистински модел и фановите беа воодушевени.

Погледнете како изгледаше тоа.

„Величенствено“, беше еден од коментарите на бројните фанови.