Атрактивната Георгина Родригез секојдневно продолжува да ги возбудува припадниците на посилниот пол.

Згодната девојка на Кристијано Роналдо често ги покажува своите облини на социјалните мрежи, а често објавува снимки од вежбање.

Денеска се појавија две видеа на кои може да се забележи како Георгина ја одржува својата перфектна линија, а овие снимки ги возбудија фановите.