Георгина Родригез повторно ги остави без здив фановите, особено машкиот дел на публиката со видеото кое го објави на Инстаграм. Очигледно е дека врската со Кристијано Роналдо и донесе многу слава, но и работа и пари. Па, така 27-годишната Георгина сними секси видео за најновата кампања „Ефект“.

loading…