таг: Зомер

Купила стара јакна, а внатре – дневник на една несреќна љубов

0
реклама Тиктокерката Маја Зомер сподели лична приказна за необично откритие во кожна јакна купена во...

Јан Зомер е замената на Нојер на голот на Бајерн Минхен

0
34-годишниот швајцарски голман Јан Зомер ќе го замени Мануел Нојер (повреден) во Баерн Минхен. Веста денеска ја...