fbpx

таг: „Знаете

Путин: Жителите на четирите региони одлучија, стануваат наши граѓани засекогаш

0
„Знаете дека се одржаа референдуми во Доњецк, Запорожје, Херсон и Луганск. Гласовите беа преброени и народот дефинитивно одлучи, без никакво сомневање....