таг: жолти

Папата Франциск доби персонализирани жолти патики

0
Папата вчера доби персонализирани жолти патики на кои пишува „Папа Франциск“. Необичен подарок му подарил свештеникот и мотивациски говорник Џим Сицко, јавуваат агенциите....