таг: завчера

Турски медиуми: Официјална понуда од преку Атлантикот за Барди

0
Енис Барди завчера на навивачите на Трабзон им се обрати преку социјалните мрежи посочувајќи дека...

Два дена притвор за скопјанецот кој ја предизвика трагичната сообраќајка кај...

0
На 64 годишниот скопјанец, кој е осомничен дека завчера ја предизвика трагичната сообраќајна...

Енис Барди: Победа за да ја кренеме атмосферата!

0
Македонскиот репрезентативец Енис Барди, кој завчера го даде голот од пенал за реми против Финска во првиот...