таг: зафатени

Дневен хороскоп за понеделник (27.03.2023)

0
реклама Овен 21.3.- 20.4. Ќе бидете зафатени со обврски, па нема да имате...

Овие хороскопски знаци најмногу ги нервираат луѓето

0
СИТЕ сме зафатени понекогаш, но има некои луѓе кои се чини дека редовно ги иритираат другите. Без разлика дали се досадни, фалбаџии или...