таг: задоволството

Гвардиола: Hеговите голови ни овозможуваат да го постигнеме она што го...

0
Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола не го криеше задоволството од настапот на неговиот тим...

Венера во Стрелец ни го враќа оптимизмот, а на овие знаци...

0
ВЕНЕРА, планетата на љубовта и задоволството, ќе престојува во Стрелец од 16 ноември до 9 декември 2022 година. Кога планетата на сензуалноста ќе...