таг: утрешниот

Жиру, е под знак прашалник за реванш натпреварот против Наполи

0
Напаѓачот на Милан, Оливие Жиру, е под знак прашалник за утрешниот реванш натпревар против Наполи...

Македонија без Алиоски и Миовски против Азарбејџан

0
Македонската фудбалска репрезентација дополнително ќе биде хендикепирана за утрешниот пријателски меч со Азербејџан (14 часот) на Националната...

Курти: Нема опасност од дестабилизација во Косово

0
Нема простор за тензија или опасност од дестабилизација поради утрешниот почеток на примената на одлуката...