fbpx

таг: „тресе“

Тројца кандидати за заменик на Алегри во Јуве

0
На Масимилијано Алегри сериозно му се „тресе“ клупата во Јувентус. После слабиот старт на клубот, и најслабиот почеток во ЛШ во историјата, Алегри...