fbpx

таг: „Theodore

ФОТО: Мистериозна статуа во мраз ги преплаши посетителите на еден парк...

0
Во паркот „Theodore Wirth“ во Минеаполис, Америка, минувачите беа запрепастени од неочекувана статуа на пештерски човек во мраз. Фотографиите од...