fbpx

таг: телохранител

Телохранителот на Анџелина и Бред откри зошто дал отказ по 17...

0
Поранешниот телохранител на Анџелина Џоли и Бред Пит, Марк Билингем, се откажа по 17 месеци работа. Неодамна откри зошто. “Кога ја напуштив...