fbpx

таг: Телетабиси

Тинки Винки, Дипси, Лала и По се враќаат – позната платформа...

0
Телетабиси, популарниот цртан филм што ги натера децата да полудеа во доцните деведесетти, ќе биде достапен на Нетфликс од 14 ноември. Ендрју Девенпорт,...