таг: Свадбата

СОВЕТИ: Како да имате поопуштена, помалку стресна и повесела венчавка?

0
Свадбата е еден од најубавите денови во животот, но подготовките, како и самиот главен настан може да бидат особено стресни… Сепак, според познавачите,...