таг: Story

Го собори рекордот на Squid Game: Ова е најгледаната серија на...

0
Серијата Monster: The Jeffrey Dahmer Story на Нетфликс го собори рекордот на Squid Game и Bridgerton, станувајќи најгледана серија на стриминг платформата во...