таг: „Splash

Папарацо агенција поднесе барање за банкрот поради Меган Маркл

0
Агенцијата „Splash News & Picture“, препознатлива по трговијата со папарацо фотографиите, поднесе барање за банкрот. Делумно за тоа е виновна глобалната пандемија,...