таг: Spice

Спајс девојките се собраа, Дејвид Бекам ги сними: „Пријателство за живот“

0
Spice се собраа овој викенд за да го прослават 50-тиот роденден на Гери Халивел, познат како Џинџер Спајс. Викторија Бекам, Ема Бантон и...