таг: Швајцарка

Швајцарка за неколку минути трипати прегазена од сопствениот автомобил

0
Швајцарка е тешко повредена откако излегла од својот автомобил, кој го оставила со вклучен мотор, а потоа тој трипати ја прегазил,...