таг: шокирана

Франција во шок: Силувано и убиено 14-годишно девојче – се враќало...

0
Франција е шокирана од силувањето и убиството на 14-годишното девојче на југот на земјата, само...

Во автобуска несреќа во Хрватска загинаа 12 полски државјани

0
Полска е шокирана по трагичната автобуска несреќа во Хрватска. Кај Вараждин животот го загубија 12...