fbpx

таг: „сериозно

Руски ракетен напад врз енергетски објект во Киев

0
Руски ракетен напад сериозно оштети клучен енергетски објект во главниот град на Украина, соопшти денеска...

Тројца кандидати за заменик на Алегри во Јуве

0
На Масимилијано Алегри сериозно му се „тресе“ клупата во Јувентус. После слабиот старт на клубот, и најслабиот почеток во ЛШ во историјата, Алегри...

Артур го бркаат од Ливерпул по само две недели

0
Некогаш сериозно квалитетниот и вреден 76 милиони евра играч за врска, Артур Мело во моментов е тема...

Зеленски имал сообраќајна несреќа во Киев, не бил тешко повреден

0
Украинскиот претседател Володимир Зеленски имаше сообраќајна несреќа, но не е „сериозно повреден“, изјави денеска неговиот...