таг: саканиот

Почина актерот и комичар Лесли Џордан

0
Почина Лесли Џордан, саканиот актер и комичар. Според TMZ, Лесли Џордан загинала во автомобилот. Полициски извори за TMZ изјавиле дека Џордан денеска...