fbpx

таг: Рулеман

Модниот свет во шок: 27-годишен модел ненадејно почина

0
Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст. Причината за смртта на младиот американски модел засега е непозната, а еден од првите што...