таг: противпожарно

„Кога животот ќе ти даде втора шанса“: Преживеаа авионска несреќа и...

0
Откако противпожарно возило удрило во нивниот авион, еден пар решил веднаш да направи селфи. Несреќата се случи минатиот петок на меѓународниот аеродром...