fbpx

таг: „Пријатели“

Се сеќавате на епизодата од Пријатели со борбата за станот? –...

0
Обожувателите на Пријатели ги преживуваат животите на омилената екипа од каучот на Central Perk, со оглед на тоа што серијата стана достапна за...

Метју Пери: Потрошив 9 милиони долари обидувајќи се да се отрезнам

0
Ѕвездата на серијата Пријатели, Метју Пери, откри колку го чинело да се отрезни. Актерот даде интервју за Њујорк Тајмс за да ја...

Ѕвездата на „Пријатели“ Метју Пери: Бев во кома две недели поради...

0
Ѕвездата на „Пријатели“ Метју Пери се отвори за неговата зависност од опијати и алкохол, што за малку ќе го чинеше живот. Актерот го...