таг: правната

Анџелина Џоли победи на суд против Бред Пит околу нивната заедничка...

0
Анџелина Џоли ја доби правната битка против својот поранешен сопруг Бред Пит околу нивната заедничка винарија. Во јули 2021 година, Џоли...